וירוס חדש: תופעת הקונספירציות

עודכן ב: מאי 15

משבר הקורונה העולמי הצליח להכתיב עבורנו מחדש

את כללי המשחק של השגרה החדשה והמאתגרת,

וכולנו לפתע מוצאים את עצמנו מאמצים הרגלים חדשים בחיים הפרטיים וכן בחיינו העסקיים.


כולנו כבר למדנו לקיים פגישות ולהעביר שירותים באמצעות שימוש בתוכנת ZOOM,

התקרבנו יותר לבני הבית, לבני הזוג ולילדים

ואפילו יצרנו צורת תקשורת ולמידה חדשה מרחוק בהתאם למצב החדש והמאתגר.


אך יחד עם קצב ההידבקויות העצום ברחבי העולם, הנגיף הויראלי והשערורייתי הביא איתו גם תיאוריות קונספירציות ויראליות ושנויות במחלוקת, שמציפות את קבוצות הוואטסאפ של כולנו בכל שניה.


התיאוריות ההזויות הללו נולדו מתוך אינטרסים אידיאליסטיים וקיצוניים,

שכל מטרתם ליצור אנרכיה עולמית ולהפיל את השלטונות,

בטענה שציר השלטון העולמי מנסה ליצור מעין "סדר עולמי חדש".נבדוק את העובדות - נכון ליום שבת ה-9.5.20:

ברחבי העולם נדבקו למעלה מ-3,800,000 מאובחני קורונה ונפטרו למעלה מ-265,000 איש,

רק בישראל אובחנו 16,346 איש בקורונה ונפטרו 239 איש.

כך שהקורונה היא ממש לא דמיונית וכמובן שלא ניתן לזייף נתונים כאלו ברחבי העולם.


הקורונה תוקפת את כולם, ללא הבדלי דת, גזע, מין או עמדה פוליטית ללא הבחנה מיוחדת,

כך שממש לא ניתן לייחס את המחלה לדת או אומה כלשהי.


הקורונה היא לא מזימה נבזית של אף אחד ליצור "סדר עולמי חדש" או אף אומה כזו או אחרת, כי ראינו שהתופעה התרחשה בכלל המדינות, גם כאשר היו ניגודי עמדות פוליטיות ומדיניות. בנוסף, אין אדם שיכול ליצור תופעה בסדר גודל כזה מבלי להתחמק מעונש.


הקורנה היא ממש לא נולדה מתוך פיתוח טכנולוגיית ה-G5 ולא כאמצעי לחימה של סין, ארה"ב או כל מעצמה גדולה אחרת, אלא כתוצאה ממעבר של נגיף נגוע שנפוץ בעיקר בקרב בעלי חיים ומהם עבר לבני אדם בשוק המזון המקומי בסין. אין שום קשר בין פיתוח טכנולוגי למגיפה העולמית שפוקדת אותנו וטענה זו לא הוכחה מעולם.


ביל גייטס ממש לא המציא את הקורונה ולא פיזר את הנגיף הויראלי ברחבי העולם במטרה להחדיר שבבים לאנושות על ידי חיסונים.


ביל גייטס, מייסד חברת מייקרוסופט העולמית, הוא לא רק האיש שהחזיק בתואר האדם העשיר בעולם למשך 20 שנים, אלא שהוא גם פילנטרופ (נדבן) גדול שכבר למעלה משני עשורים, החל משנת 1993, הקים ארגון עולמי וקרן גדולה לטיפול במחלות ויראליות במדינות עולם שלישי ובמאבק במחלת הפוליו ומחלות זיהומיות נוספות כמו החצבת.ביל גייטס, היה הראשון שהזהיר מפני הסכנות הויראליות והעולם לא לקח ברצינות את האזהרות. עובדה מעניינת נוספת, היא שממש בעיצומו של המשבר העולמי, מדינות העולם, כולל ישראל וארה"ב, החליטו לאמץ את ההמלצות שלו למניעת התפשטות המגיפה.


בשנת 2011, ביל גייטס התראיין למגזין "פרובס" והזהיר דווקא מפני מתנגדי החיסונים:

"זריקה במחיר של 23 סנט ואין לך חצבת לעולם יותר!"כך טען. וכשנשאל אם מאמציו יכשלו ולא יצליחו להפחית את מקרי התמותה אמר:"..אם נכשל במשימה הזו אהיה מאוכזב מאד, כיוון שדבר יראה שלא עשינו עבודה טובה מספיק..".


בעיצומו של משבר הקורונה הגיב ביל גייטס:"ארה"ב החמיצה את ההזדמנות להקדים תרופה למכת הקורונה, אך חלון ההזדמנויות לקבלת החלטות חשובות עדיין לא נסגר...".


אז כמובן שתמיד יקומו מתסיסים כנגד אנשים גדולים ויכוונו את האש לכיוונים הלא נכונים. אר ברור מהפעילות הנדבנית שהוא לא יצר את המגיפה, לא תכנן אותה ולכן לא ניתן להאשים אותו בדבר, אלא שבדיוק ההיפך הוא הנכון.הדבר היחידי שאנחנו יכולים לעשות הוא לעקוב אחר ההנחיות וההתפתחויות ולקוות שימצא חיסון בהקדם.


"סדר עולמי חדש" או שאין כל חדש תחת השמש?


בדברי קהלת שנכתבו על ידי שלמה המלך, נאמר ”מַה שֶּׁהָיָה הוּא שֶׁיִּהְיֶה, וּמַה שֶּׁנַּעֲשָׂה הוּא שֶׁיֵּעָשֶׂה, וְאֵין כָּל חָדָשׁ תַּחַת הַשָּׁמֶשׁ.“(קהלת א,פסוק ט).


ספר קהלת דן בשאלות הקיומיות של האנושות כולה ועל תכלית מעשי האדם בעולמנו.


הספר שואל שוב ושוב את השאלה:"מה יתרון לו לאדם העומל כל חייו תחת השמש?"


כל מה שקורה בעולמנו כבר התרחש אי פעם ובכל כמה שנים המחזוריות חוזרת על עצמה:"דור הולך ודור בא והארץ לעולם עומדת"


מגיפות תמיד פקדו ותמיד יפקדו את האנושות וכל התכלית בעולמנו היא לא להתעשר ולא לשאוף לגדולה, אלא שבאחרית ימינו, מה שחשוב הוא מה שיזכרו מאיתנו והחותם שנשאיר בעולם.


לא האנושות או הפוליטיקאים הם אלו שמכתיבים עבורנו את הסדר העולמי, אלא רק מי שמושך בחוטים מלמעלה ומכתיב עבור כולנו את הסדר העולמי של היקום והשתלשלות הדברים והסיבות.


מישהו עוקב אחרי ושומע אותי!


טכנולגיית ה-G5 או השבבים האלקטרוניים לא יכולים להביא למעקבים, כיוון שהמעקבים האלקטרונים קיימים מאז המצאת המכשירים החכמים, הטכנולוגיה והרשתות החברתיות.


אתם בטח מכירים את זה שאתם גולשים ברשת, מקלידים משהו בוואטסאפ או אומרים משהו בבית ולפתע אתם מקבלים פרסומות באותו הקשר.


כולנו נמצאים במעקב תמידי תחת חברות האשראי, המפרסמים ורשויות החוק והמדינה ואין דרך לברוח מכך, כיוון שהפרטיות הבסיסית לא קיימת כבר שנים, לכן אין שום סיבה חדשה לחשוש ממעקבים.


נכון שהמעקבים הולכים ומשתכללים במרוצת השנים, אך לא ניתן להימנע מכך וזה אינו דבר חדש, כיוון שעם הקידמה הטכנולוגית גוברות הסכנות והפרטיות מאבדת מערכה. הדרך היחידה שתאפשר לכולנו להימנע ממעקבים, היא שפשוט כולנו נחזור לחיות כמו בימי הביניים וננסה לחיות ללא אינטרנט, חשמל, כרטיסי אשראי וסמארטפונים. מיותר לציין שהדבר אינו ישים כיום...


אני אישית מעדיף קידמה טכנולוגית ואינטרנט מהיר יותר שיחסוך עבורי את זמני הטעינה ברשת.


ולגבי תיאוריות הקונספירציות השונות - תעשו טובה ותבדקו תמיד מי מעלה את התוכן? מה האינטרס והאג'נדה הפוליטית שלו? האם מקור התוכן הוא מספיק מהימן? לרוב זה הרבה יותר חשוב מהתוכן עצמו שאנחנו קוראים ומקבלים על אוטומט...
100 צפיות

פנו אלינו והצטרפו לקהילה!

  • YouTube - יזמים מנצחים
  • Facebook - יזמים מנצחים

בעת שליחת אימייל, הנכם מאשרים את תנאי השימוש

התכנים המתפרסמים באתרנו הינם בגדר "המלצה בלבד" וכי אין לראות בתכנים, תחליף לייעוץ עם גורם מוסמך.

התכנים באתר הינם באחריות הגולשים בלבד!

יזמים מנצחים 2018-2020 ©

לחלום, להעז, לנצח!

הבלוג מנוהל על ידי אמיר נריה ציון