מיהו מלך השיווק החדש?

עודכן ב: 21 ספט 2019



בשנה האחרונה הפייסבוק עבר תהפוכות ובכל רגע אנו מוצפים במסרים פרסומיים מטרידים שלא מפסיקים להציף אותנו בכל שניה. בעידן שבו אנו חיים היום, נשאר מקום אך ורק לעסקים שיודעים לבדל את השירותים שהם מציעים באמצעות חדשנות והגדרה מדויקת לקהל יעד מוגדר ונישה ספיציפית ויחודית. בעבר עסקים היו מפרסמים בכל ערוצי הפרסום ופונים ל"כולם" בערוצי המדיה העיקריים.

כיום עסקים שלא יודעים לבדל את עצמם מול המתחרים ולהגדיר בדיוק את קהלי היעד שלהם ואת הנישה הספיציפית שאליהם הם פונים, לא יצליחו לעולם להגיע לתוצאות ולהשגת היעדים העסקיים. אנו פותחים את הפייסבוק ולא מפסיקים לקבל התראות מעשרות הקבוצות שאנו מחוברים אליהם, והעסקים שמפרסמים את עצמם שם, לא מצליחים להבין למה השיתופים שלהם לא עובדים ולא מניבים להם תוצאות. הסיבה לכך היא שהעסקים האלו נוקטים בשיטת שיווק מיושנת וחסרת כל טעם טוב, וממשיכים להציף אותנו בכל יום בלי שום מטרה מוגדרת.

הדרך הטובה ביותר היום להישאר מחובר ולהגיע להמשכיות יעילה, היא ללכת בעקבות הדור הצעיר לערוצי המדיה החדשים שבהם הם נוכחים ולהתחיל לדבר בשפה שהוא מבין. כיום אין מקום לשיווק ל"כולם".

שיווק לכולם הוא מיתוס שעסקים היום לא מבינים שזה לעולם לא יצליח לעבוד! המדיה המסורתית מתה ונכנסנו כבר מזמן לעידן החדש. והיום עסק שלא יודע לזרום עם כיוון הרוח, ימצא את עצמו מהר מאוד תקוע בלב ים.

אז אם אתם רוצים ללמוד איך לקחת את העסק שלכם למקום שאליו הוא ראוי,

אתם מוזמנים לפנות אלינו


לקבלת הצעת מחיר לקידום העסק

יזמים מנצחים – החברים החדשים שלך לחיים מועילים יותר

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לקהילת יזמים מנצחים,

שבה אנו מנהלים דיונים, מחברים בין אנשים, יזמים ובעלי עסקים

ומקיימים מפגשים וירטואליים וסדנאות להתפתחות אישית ועסקים.


בפייסבוק יש לנו כבר קרוב ל-6,000 עוקבים ואנו פעילים גם בקבוצת וואטסאפ

שמשמשת כחממה לצמיחה הדדית, שיתופית ומפרגנת!

פשוט השאירו לנו פרטים בטופס או במייל

ונצרף אתכם בשמחה לקהילה המדהימה שלנו.


רוצים לתרום ערך לחברי הקהילה?

מוזמנים לפנות אלינו גם בנושא זה

אמיר נריה ציון

יזמים מנצחים

לחלום, להעז, לנצח!


פנו אלינו והצטרפו לקהילה!

  • YouTube - יזמים מנצחים
  • Facebook - יזמים מנצחים

בעת שליחת אימייל, הנכם מאשרים את תנאי השימוש

התכנים המתפרסמים מטעמנו הינם בגדר "המלצה בלבד" וכי אין לראות בתוכן המתפרסם בשם אמיר נריה ציון או המפרסמים והכותבים בשמו, תחליף לייעוץ עסקי, פיננסי, בריאותי, רפואי או מקצועי עם גורם מוסמך וכי התכנים הינם באחריות הגולשים בלבד!

יזמים מנצחים 2018-2020 ©

לחלום, להעז, לנצח!

נבנה על ידי אמיר נריה ציון